Bodrum Butik Oteller

Bodrum Butik Oteller

Bodrum butik oteller Bodrum’u aynı kartpostallarda gördüğünüz gibi gösteren otellerin büyük bölümüdür. Ağırlıklı olarak beyaz mimariyle inşa edilen bu oteller, Ege Denizi’nin mavisiyle birleşince sırf dışarıdan bile büyülemeye yetiyor. Bir de konakladığınızı düşünün…

Butik oteller herhangi bir zincir otele bağlı olmayan, bağımsız, nispeten daha küçük ve sempatik otellerdir. Özgün mimariler, özel oda tasarımları, nispeten az sayıda odaları bulunur. Üstün kalite ve deneyimli personelle hizmet verir. En az 10 odaya sahip olmaları gerekir. Butik oteller klima ve lokanta gibi temel ihtiyaçları karşılamalı ve oda servisi gibi temel hizmetleri vermelidir. Butik oteller farklı olmalı ve diğer otellerden ayrılmalıdır. Konuklarının ilgisini çekmeli ve canlı tutmalıdır. TC Turizm ve Kültür Bakanlığının öngördüğü şartlardır.

Bodrum’daki butik oteller butik otellerin yerine getirmesi gereken şartların hepsini fazlasıyla yerine getirir. Birçok tatil beldesi 5 yıldızlı deluxe otelleriyle ön plandayken Bodrum butik otelleri açık ara farkla öndedir. Bodrum’u tanımlayan bir manzara vardır: Küçük küçük beyaz binalar ve lacivert, tertemiz bir deniz. İşte o manzaraya en büyük katkı, mimariye önem veren butik otellerden gelir. Bodrum’un bir marka, benzersiz bir turizm merkezi haline gelmesinde Bodrum butik otellerinin yeri tartışılmaz.

Butik Bodrum Otelleri

Ucuz Bodrum Otelleri

Bodrum otel fiyatları değişkenlik gösterir. Ucuz Bodrum otelleri arıyorsanız bu sizin bütçenize de bağlı. Bodrum butik otelleri de, yeri geldiğinde 5 yıldızlı Bodrum otelleri de ekonomik olabilir. Bodrum butik otelleri konseptleri değişir. Oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, her şey dahil… 5 yıldızlı Bodrum otelleri deluxe hizmetlerini genelde herşey dahil konseptle tamamlar. Herşey dahil Bodrum otelleri yiyecek ve içeceğe ekstra masraf yapmanızın önüne geçerek başta daha pahalı gelen otelinizi düşündüğünüzden çok daha ekonomik hale getirebilir.

Bodrum otelleri balayı tatili için de idealdir. Bodrum manzarası eşliğinde aşkınızı tekrar tekrar tazelemek işten bile değil. Bodrum balayı otelleri ihtiyacınız olan romantik atmosferi küçük sürprizlerle süsleyerek size özel olarak sunacak.

Bodrum erken rezervasyon döneminde Bodrum butik otelleri, Bodrum balayı otelleri, 5 yıldızlı Bodrum otelleri ve herşey dahil Bodrum otelleri %40’lara varan indirimlerle beğeninize sunuluyor. Ama erken rezervasyon dönemini kaçırmanız, Bodrum’da tatil şansınızı da kaçırdığınız anlamına gelmiyor.

Bodrum tatili kendinize yapabileceğiniz en güzel iyiliklerden. İsterseniz Bodrum merkez olsun, isterseniz Gümbet, Bitez, Torba, Gümüşlük, Yalıkavak, Turgutreis veya Güvercinlik olsun, Bodrum tatili ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız bir tatil olacak.

One thought on “Bodrum Butik Oteller

  1. Temiz , şirin bir butik otelde kaldık. Sade, temiz , sakin ,denize yaklasik 300 m uzakliktaydı.Otelin sahibi olan aile bizzat tum detayla ilgilendiler. Bence bodrumda en iyisi butik oteller. Herkese tavsiye ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir